Reklama

Reklama

Wielkopolska: Ze stawu w Ostrzeszowie wyłowiono ciało kobiety

Ze stawu w Ostrzeszowie wyłowiono w niedzielę, 12 lipca, ciało kobiety. Jej mąż zgłosił rano na policji zaginięcie - poinformował rzecznik prasowy ostrzeszowskiej policji sierż. Martyn Kowalczyk.

Ze stawu w wielkopolskim Ostrzeszowie wyłowiono w niedzielę ciało kobiety. Na miejsce wezwano policję i prokuratora. Wiadomo już, że to 45-letnia mieszkanka Ostrzeszowa.

Reklama

"Jej mąż zgłosił rano na policji zaginięcie kobiety" - poinformował rzecznik prasowy ostrzeszowskiej policji sierż. Martyn Kowalczyk.

Jak podał rzecznik, z relacji mężczyzny wynika, że jego żona wieczorem w sobotę udała się do znajomej. Ponieważ nie wróciła do domu, zgłosił sprawę na policji. Wszczęto poszukiwania.

Ciało kobiety znalazł w stawie strażak. Trwają, pod nadzorem prokuratora, czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację
Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje