Reklama

Reklama

Policja poszukuje 10-letniej Korneli i 11-letniego Krystiana

Szczecińska policja poszukuje 10-letniej Korneli i 11-letniego Krystiana. Dzieci nie wróciły wczoraj do domu. Funkcjonariusze oraz rodzice apelują o pomoc w poszukiwaniach.

10-letnia Kornelia oraz 11-letni Krystian pojechali wczoraj rano autobusem na rekolekcje do kościoła przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Wiadomo, że na miejsce dotarły - informuje radio Szczecin.

Reklama

Później, około godziny 12. 30 - jak donosi stacja TVN24 - były widziane jeszcze na placu zabaw przy ul. Kadłubka w Szczecinie. Co później stało się z dziećmi, nie wiadomo. Ślad po nich zaginął.

Zaniepokojeni rodzice zaalarmowali policję. Od wczoraj trwają intensywne poszukiwania.

Rysopisy zaginionych dzieci

Policja podaje rysopisy zaginionych dzieci. 10-letnia Kornelia jest drobnej budowy ciała, ma ok 120 cm wzrostu i ciemne długie włosy.

W dniu zaginięcia była ubrana w dżinsową kurtkę, różową spódnicę i czarne półbuty oraz fioletowo-żółtą czapkę. Miała także żółtą torbę na ramię.

11-letni Krystian jest średniej budowy ciała, ma około 120 -130 centymetrów wzrostu oraz ciemne, krótkie, zaczesane do góry włosy.

W dniu, w którym zaginął, był ubrany w granatową kurtkę z białymi paskami fluorescencyjnymi, niebieskie spodnie w paski i czarne trampki z białym paskiem.

Apel o pomoc w poszukiwaniach

Policja oraz rodzice dzieci apelują o pomoc w poszukiwaniach. Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami. Można dzwonić pod numer 91 82 19 102 lub numery alarmowe 997 i 112 albo też anonimowy numer telefonu zaufania 800 156 032.

Więcej newsów znajdziesz
w aplikacji INTERIA
Pobierz aplikację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy