Zachodniopomorskie: Poszukiwany mężczyzna przypadkowo zamknięty w kinie

Mężczyzna, którego policjanci uwolnili z zamkniętego kina w Wałczu (woj. zachodniopomorskie), był poszukiwany za przestępstwa karno-skarbowe. Trafił do izby zatrzymań, ale opuścił ją po zapłaceniu grzywny.

23-latek wybrał się do kina ze swoją znajomą. Pod koniec seansu mieszkaniec Wałcza wyszedł z sali. Po zakończonym filmie wszyscy zaczęli wychodzić z placówki, w tym także znajoma młodego mężczyzny. Kobieta czekała na 23-latka przed kinem. Placówka została zamknięta, a jej znajomego wciąż nie było. Kobieta powiadomiła policję o prawdopodobnym zamknięciu mężczyzny w kinie.

Reklama

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zauważyli stojącego za szklanymi drzwiami kina zaginionego. Gdy go wypuszczono z placówki, okazało się, że był on poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa karno skarbowe. Mężczyzna został zatrzymany.

Jak powiedziała w piątek PAP mł. asp. Beata Budzyń z wałeckiej policji, mężczyzna po zapłaceniu 800 zł grzywny opuścił pomieszczenie dla osób zatrzymanych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy